Shqiptarët për Shqiptarët

Ju lutem identifikohu ose rregjistrohu.

Identifikohuni me emrin, fjalekalimin dhe kohen e identifikimit
kërkim i Avancuar  

Lajme:

SMF - Just Installed!

Përmbledhja

KatjaWhite Newbie

  • Sample Website
Jashtë Linjë Jashtë Linjë
Postimet:
0 (0 ne dite)
Teksti Prsonal:
Game serius berasal dari industri pendidikan, yang memungkinkan siswa untuk menyelesaikan tugas belajar di samping hiburan untuk mencapai tujuan pengajaran dan kesenangan. Tujuan dari bab ini adalah untuk membahas asal-usul sejarah Serious Games untuk
Karma:
+0/-0
Mosha:
N/A
Vendndodhja:
Great Britain, Hynish
Data e Regjistrimit:
Mars 20, 2022, 09:44:51 MD
Koha lokale:
Tetor 04, 2022, 06:24:35 PD
Hera e fundit ne forum:
Mars 22, 2022, 04:31:39 PD
Firma:
Feel free to surf to my blog post; bonus slot online