Shqiptarët për Shqiptarët

Ju lutem identifikohu ose rregjistrohu.

Identifikohuni me emrin, fjalekalimin dhe kohen e identifikimit
kërkim i Avancuar  

Lajme:

SMF - Just Installed!

Përmbledhja

MaggieBroo Newbie

  • forum igo pictures krucil
Jashtë Linjë Jashtë Linjë
Postimet:
0 (0 ne dite)
Teksti Prsonal:
Sudah pernahkah agan dan sista dengar kata IGO di saat tengah bercakap di BBM, Line atau WhatsApp? atau waktu tengah asyik berdialog di komunitas Kaskus? Apa sich sesungguhnya makna dari IGO? apa kependekan IGO itu? Nach berikut di bawah ini yaitu ulasa
Karma:
+0/-0
Mosha:
N/A
Vendndodhja:
Germany, Ohrenbach
Data e Regjistrimit:
Mars 22, 2022, 05:59:39 PD
Koha lokale:
Nëntor 28, 2022, 06:27:31 PD
Hera e fundit ne forum:
Mars 27, 2022, 05:09:08 MD
Firma:
Here is my blog forum igo sma