Shqiptarët për Shqiptarët

Ju lutem identifikohu ose rregjistrohu.

Identifikohuni me emrin, fjalekalimin dhe kohen e identifikimit
kërkim i Avancuar  

Lajme:

SMF - Just Installed!

Përmbledhja

WinstonYoo Newbie

  • forum igo sma
Jashtë Linjë Jashtë Linjë
Postimet:
0 (0 ne dite)
Teksti Prsonal:
Sudah pernah agan dan sista dengar kata IGO saat sedang bercakap di BBM, Line atau WhatsApp? atau barangkali sewaktu tengah asyik berunding di komunitas Kaskus? Apa sich sesungguhnya makna dari IGO? apa kependekan IGO itu? Nach berikut di bawah ini yaitu
Karma:
+0/-0
Mosha:
N/A
Vendndodhja:
Netherlands, Wouw
Data e Regjistrimit:
Prill 17, 2022, 12:36:13 MD
Koha lokale:
Tetor 04, 2022, 05:33:12 PD
Hera e fundit ne forum:
Prill 17, 2022, 12:37:04 MD
Firma:
Here is my web page :: forum igo pictures krucil ip