Shqiptarët për Shqiptarët

Ju lutem identifikohu ose rregjistrohu.

Identifikohuni me emrin, fjalekalimin dhe kohen e identifikimit
kërkim i Avancuar  

Lajme:

SMF - Just Installed!

Përmbledhja

ShaunteMes Newbie

  • Kumpulan situs judi slot mpo terbaik dan terpercaya
Jashtë Linjë Jashtë Linjë
Postimet:
0 (0 ne dite)
Teksti Prsonal:
My name's Vonnie Castiglione but everybody calls me Vonnie. I'm from Netherlands. I'm studying at the college (2nd year) and I play the Trumpet for 6 years. Usually I choose songs from my famous films :D. I have two sister. I like Antiquiti
Karma:
+0/-0
Mosha:
N/A
Vendndodhja:
Netherlands, Jaarsveld
Data e Regjistrimit:
Maj 09, 2022, 12:09:54 PD
Koha lokale:
Tetor 04, 2022, 05:44:52 PD
Hera e fundit ne forum:
Maj 09, 2022, 12:10:15 PD
Firma:
my website situs slot mpo