Shqiptarët për Shqiptarët

Ju lutem identifikohu ose rregjistrohu.

Identifikohuni me emrin, fjalekalimin dhe kohen e identifikimit
kërkim i Avancuar  

Lajme:

SMF - Just Installed!

Përmbledhja

OscarBrisb Newbie

  • Metabolic Cooking
Jashtë Linjë Jashtë Linjë
Postimet:
0 (0 ne dite)
Teksti Prsonal:
My hobby is mainly Roller skating. Appears boring? Not! I try to learn Japanese in my free time.
Karma:
+0/-0
Mosha:
N/A
Vendndodhja:
Austria, Untermauer
Data e Regjistrimit:
Maj 14, 2022, 07:42:02 MD
Koha lokale:
Nëntor 28, 2022, 05:22:49 PD
Hera e fundit ne forum:
Maj 14, 2022, 07:42:02 MD
Firma:
my web page Wholesale Fruit and Vegetables