Shqiptarët për Shqiptarët

Ju lutem identifikohu ose rregjistrohu.

Identifikohuni me emrin, fjalekalimin dhe kohen e identifikimit
kërkim i Avancuar  

Lajme:

SMF - Just Installed!

Përmbledhja

LoydCartwr Newbie

  • see here
Jashtë Linjë Jashtë Linjë
Postimet:
0 (0 ne dite)
Teksti Prsonal:
My name is Shavonne from Hasslarp doing my final year engineering in International Relations. I did my schooling, secured 71% and hope to find someone with same interests in Volleyball.
Karma:
+0/-0
Mosha:
N/A
Vendndodhja:
Sweden, Hasslarp
Data e Regjistrimit:
Shkurt 08, 2022, 06:13:14 MD
Koha lokale:
Tetor 04, 2022, 06:13:31 PD
Hera e fundit ne forum:
Shkurt 08, 2022, 06:34:57 MD
Firma:
Also visit my web blog :: go right here