Shqiptarët për Shqiptarët

Ju lutem identifikohu ose rregjistrohu.

Identifikohuni me emrin, fjalekalimin dhe kohen e identifikimit
kërkim i Avancuar  

Lajme:

SMF - Just Installed!

Përmbledhja

Fredrick74 Newbie

  • agen sabung ayam online terpercaya
Jashtë Linjë Jashtë Linjë
Postimet:
0 (0 ne dite)
Teksti Prsonal:
Kelebihan ayam bangkok pama mata katak. Ayam pama terakhir ini menjadi satu diantaranya type ayam aduan yang banyak dicari serta disukai oleh beberapa peternak di Indonesia. Ayam pama sendiri punya beraneka style, tapi sebagai objek banyak peternak aya
Karma:
+0/-0
Mosha:
36
Vendndodhja:
Norway, Notodden
Data e Regjistrimit:
Mars 03, 2022, 01:26:57 PD
Koha lokale:
Tetor 04, 2022, 05:17:18 PD
Hera e fundit ne forum:
Mars 05, 2022, 02:00:34 PD
Firma:
my blog post; agen sabung ayam online terpercaya