Shqiptarët për Shqiptarët

Ju lutem identifikohu ose rregjistrohu.

Identifikohuni me emrin, fjalekalimin dhe kohen e identifikimit
kërkim i Avancuar  

Lajme:

SMF - Just Installed!

Përmbledhja

TobyJ82946 Newbie

  • jadwal sabung ayam live
Jashtë Linjë Jashtë Linjë
Postimet:
0 (0 ne dite)
Teksti Prsonal:
Keterangan pengetahuan katuranggan kaki serta sisik ayam aduan. Membicarakan perihal pengetahuan katuranggan kaki serta sisik pada ayam aduan memang satu diantara soal yang begitu menarik. Bahkan juga ada sekumpulan peternak yang membuat pengetahuan ka
Karma:
+0/-0
Mosha:
N/A
Vendndodhja:
Austria, Schonberg-Neustift
Data e Regjistrimit:
Mars 06, 2022, 08:55:41 PD
Koha lokale:
Tetor 04, 2022, 06:31:16 PD
Hera e fundit ne forum:
Mars 06, 2022, 09:00:54 PD
Firma:
Feel free to visit my homepage: jadwal sabung ayam resmi